Słuchajcie, byłem w Świątyni…

Słuchajcie, byłem w Świątyni Jedi, nie. Polazłem sobie na spotkanie Rady, nie. I siedział tam Mace Windu kurwa, Miszcz Dżedaj w mordę jebany; i zaczął tam napierdalać, że „O chłopaki, ja to jakbym Sitha zobaczył, to bym go zabił nie”. No i wiecie, tak dalej, napierdalał, że nienawidzi użytkowników Ciemnej Strony i tak dalej i tak dalej, a ja sobie myślę „Czekaj Miszczu, jeszcze zobaczymy”.
No i słuchajcie. Następnego dnia byłem z Palpatine na mieście, na Coruscant nie. Palpatine jest Mrocznym Lordem Sithów. I patrzymy Mace Windu wychodzi, rozumiecie, z baru Dexa, razem ze swoimi kumplami, członkami Rady Jedi. Ja mówię „Czekaj kurwa, zobaczymy teraz kto jest ciemny”.
I tak: Zaszliśmy go od tyłu. Ja go powaliłem na ziemię, tą dżedajską kurwę i go trzymam nie. A Palpatine podszedł do jego kumpli, członków Rady Jedi, jeszcze raz podkreślam. I tak: Ja trzymam Miszcza Windu, mówię „Patrz kurwo co teraz będzie, patrz się na swoich kumpli Jedi” nie. I wiecie, Palpatine nawet nic nie musiał robić. Tylko włączył swój miecz świetlny, ci Jedi jak to Jedi, zobaczyli czerwone ostrze, mokro w gaciach im się zrobiło i polegli przed nim na tym pierdolonym chodniku na Coruscant xD A ten Windu którego trzymałem krzyczał „Saesee! Przestań dostawać od niego wpierdol, nie przegrywaj tak łatwo z tym Sithem. Proszę Kolar, nie dostawaj tak łatwo wpierdolu, nieeee!. Fisto! Ty chociaż udawaj, że próbujesz z nim walczyć, nie przegrywaj tak łatwo z tym Sithem” nie xD
No i Palpatine z nimi skończył; pochlastał ich po ryjach kurwa, po nosach, po dupach, wszędzie ich pochlastał. I ja tego Miszcza Windu puściłem nie. I ten debil, zamiast nie wiem, pójść kurwa do Yody, albo do Senatu, że mu Sithowie mordujo Dżedaj na ulicach, skoczył na Palpatina, ja włączyłem miecz i ujebałem mu rękę, fajnie nie? xD Ujebałem mu rękę i zdychał przed tym jebanym barem Dexa na Coruscant. Jeszcze go błyskawicami mocy kurwa tykaliśmy, jebana dżedajska kurwa. Kanclerz się śmiał, ja się śmiałem i razem poszliśmy na Death Sticki xD Jebać kurwa dżedajski kurwy jebane, śmiecie Jasnej Strony kurwa.
#starwars #gwiezdnewojny #pasta #testoviron