Zauważyliście coś dziwnego odnośnie atencjuszek na Wykopie? Zawsze jest jedna mega atencjuszka, ewentualnie druga mniejszego kalibru, a pozostałe zostają w cieniu. Coś jak zasada Sithów w #starwars , gdzie jest zawsze dwoje aktywnych adeptów Ciemnej Strony Mocy, mistrz i uczeń, a reszta chowa się w cieniu i czeka na swoją kolej.

To mogłoby być nawet jakieś zagadnienie dla psychologów i filozofów, bo serio zwróćcie uwagę jak to działa na podstawie największych afer wokół #atencyjnyrozowypasek .

Pitrasia, Nemka/Xanthia, Blackdozen, Hannahalla, Kleboldswaifu. Atencji zaczęło przybywać, ale ciągle było jej zbyt mało, więc zaczęły chwytać się coraz to nowych sposobów wyrównania jej niedoborów. Kulminacja następowała tylko i wyłącznie gdy któraś z pań była już od dłuższego czasu w świetle reflektorów, nieważne czy działo się to poprzez wrzucenie swoich nagich fotek, robieniu afery z udziałem mediów, czy niesamowicie cringe’owym wykonaniu rapu HOT16 challenge. Dochodziło do przegięcia pały i tyle widzieli przedstawicielkę ciemnej strony Mirko, po czym błyskawicznie pojawiała się kolejna.

Obecnie prym wśród atencjuszek przejmuje @Phyrexia i już w tym momencie odstawia takie inby, że głowa mała. Dodatkowo jest osobą rozpoznawalną wśród lewackich działaczy w pochodach i prostestach wszelakich, jej imię i nazwisko jest dostępne dla praktycznie każdego z IQ powyżej 50 potrafiącego korzystać z Google. Możnaby pomyśleć, że niezbyt rozsądnym jest umieszczanie swoich fotek na Wykopie przy jednoczesnym opisywaniu dram biurowych z koleżankami z #korpo w którym się pracuje. Wpisy takie jak przypadkowe przyznanie się do poniżania stażystki, wywód o swędzeniu cipki podczas zebrania, dzielenie się mądrościami z HRu które nie są w najmniejszym stopniu mądre? Takie coś wystarczy żeby kilkaset osób obserwowało panią @Phyrexia w oczekiwaniu na moment kiedy atencja spadnie do tego poziomu, że zacznie wrzucać nudeski? Jesteście aż tak zdesperowani i głodni fotek tych jej wielkich bimbałów i swędzącej na zebraniach pipki?

Żal mi was Mirki, bo stuleje wam pękają do atencjuszek które traktują was jak gówno ale zachłystują się atencją jaką im dajecie, karmiąc wybujałe ego. Miejcie trochę RiGCzu.

#bekazpodludzi #bekaztwitterowychjulek #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #korpobitch #korposwiat #stulejacontent #spermiage #afera