Plotki, ploteczki … ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myszka Miki testuje 6 rożnych zakończeń do najnowszych Starłorsów. Każde w innym kolorze #pdk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tym razem królikami doświadczalnymi ma być gawiedź z internetów. Jak na igrzyskach… kto zostanie zarżnięty, komu cysoż laurem łeb przyozdobi? Niechaj lud zadecyduje.

Po kolizji z rzeczywistością ostatniej lewoskrętnej wizji GW (znaczy Gwiezdnych Wojen) oraz zimnym przyjęciu Hana (Mongoła) Solo, poleciały łby.
Do Georgea (Jabby) Lucasa udała się z pokorą delegacja całować go w podwójny, nalany podbródek. „Panie nasz, tyś twórcą gwiezdnych mordobić. Prowadź nas ku światłu, jak z tego gówna zrobić produkt zjadliwy?” I tak George widząc ich skulone w pokorze sylwetki łaskawie skinął do niegodnych.

Gwiezdne Wojenki utopiły sporo swoich pieniążków w wizję „go woke”. Kolejny film ma im to odbić. Jak? Jakkolwiek, by tylko działało.
Będą, kosmici, dziwki, lasery i koks. Będzie mordobicie, mieczyki świetlne będą błyskać, tajfajtery będą bzykać. Jar Jar Binksa schowają do szafy (chyba już to zrobili dawno temu, pewnie stad ten smród). Będą igrzyska i będzie chleb.
Wyciągną aktorów z wyrka czy z kibla i dokręcą scen a w post produkcji będą odprawiali modły do Apollina by każda klateczka filmu błyszczała się od CGI.

Myszka Miki wysra tak efekciarski film, że nawet mamuśki będą mu klaskały, jak do teledysku Rubika. Wszystko co korporacja może, da od siebie bazując na całym swoim sztabie ekspertów marketingu, statystyk i socjalmedia.

Najnowsze Starłorsy to będzie wspaniały, bezduszny, plastikowy film jaki tylko będziecie w stanie sobie wymarzyć, nie będzie zaskakujący (do tego trzeba inwencji twórczej) ale będzie taki jaki lubicie.
Po prostu idealny.

Należy się 9.99 … płatność przy kasie. Smacznego i zapraszamy ponownie.
#film #kino #starwars #scifi #news #plotki #kultura